|
|
|
|
 |
C20NE
2020-08-06 12:34:56
|
96418
|
De, ha méretezted! Szerintem ezek a villanyos ördögszekerek terjedni fognak a töltésük meg igencsak energia igényes. 3x32A-t ad a szolgáltató különösebb macera nélkül, azt 6-os dróttal ki kell vinni a garázsba. A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól mert nem 2 évre építkezik senki.
-szerintem!- |
|
 |
oregbeatsuhanc
2020-08-06 10:00:05
|
96411
|
Elvileg az is jó lehet, bár nem tudjuk a távolságot, ami a feszültségesést befolyásolja.
A 6 os nem sokkal drágább, mint a 4 es. |
|
A hozzászólás:
 |
sylvanus67
2020-08-06 09:39:16
|
96408
|
4-es vezeték nem jó? |
|
Előzmény:
 |
C20NE
2020-08-06 08:58:24
|
96403
|
Mivel a 2,5-es vezeték "csak" 16A-re biztosítható, én inkább 6-os vezetéket húznák oda, egy gyorstöltőnek kell az energia...
Nem tudom, mennyire településfüggő, de nálunk elfogadják, hiszen lehet kandallód vagy grill kályhád... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|