Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2020-08-06 12:34:56 96418

De, ha méretezted! Szerintem ezek a villanyos ördögszekerek terjedni fognak a töltésük meg igencsak energia igényes. 3x32A-t ad a szolgáltató különösebb macera nélkül, azt 6-os dróttal ki kell vinni a garázsba. A drótot akkor is kiépíteném ha ma még nincs meg sem az autó sem a szükséges teljesítmény az áramszolgáltatótól mert nem 2 évre építkezik senki.

 

-szerintem!-

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2020-08-06 10:00:05 96411

Elvileg az is jó lehet, bár nem tudjuk a távolságot, ami a feszültségesést befolyásolja.

A 6 os nem sokkal drágább, mint a 4 es.

A hozzászólás:
sylvanus67 Creative Commons License 2020-08-06 09:39:16 96408

4-es vezeték nem jó?

Előzmény:
C20NE Creative Commons License 2020-08-06 08:58:24 96403

Mivel a 2,5-es vezeték "csak" 16A-re biztosítható, én inkább 6-os vezetéket húznák oda, egy gyorstöltőnek kell az energia...

 

Nem tudom, mennyire településfüggő, de nálunk elfogadják, hiszen lehet kandallód vagy grill kályhád...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!