|
|
|
|
 |
helenelem
2020-08-06 09:45:06
|
2146
|
ki mondta, hogy mindent megtehetnek?
velem mindenesetre. ezért gondolom, hogy másokkal is. vannak törvényszerűségek, amiken nem tudnak változtatni, de pont ezert lehet játszadozni, kísérletezgetni. legalábbis amit innen látok. |
|
A hozzászólás:
 |
thoughts
2020-08-06 09:37:10
|
2145
|
'csak tibetiek a megszabadultak?'
nem feltétlen!
de a Te fogalmad...
'mindent megtehetnek, amit csak akarnak, mégis olyan szar a világ, amilyen.'
szerintem nem tehetnek meg mindent.
sajnos.
'kicsit álszent dolognak tűnik ez a segítés, tudván, hogy mindent megtehetnek'
ki mondta, hogy mindent megtehetnek? |
|
Előzmény:
 |
helenelem
2020-08-06 09:18:48
|
2143
|
itt Tibetről beszélek, ők volnának a "megszabadultak"... ...de vannak követőik is.
csak tibetiek a megszabadultak? Hát, amekkora maffiaszervezet ez az egész, simán elhiszem, hogy kisajátították maguknak ezt a címet. a többiek meg csak követik őket, kisebb lehetőségekkel? na szép...
pl. röpködnek szanaszét a világban, belátnak az emberek fejébe és segítenek ahol tudnak.
ki vagy mi ellen segítenek? engem meg az érdekel, hogy mi okozza a rosszat. ha egyáltalán van ilyen. kicsit álszent dolognak tűnik ez a segítés, tudván, hogy mindent megtehetnek, amit csak akarnak, mégis olyan szar a világ, amilyen. szerintem csak opportunista élvezkedők. kinél mit találnak, abból falatoznak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|