Keresés

Részletes keresés

helenelem Creative Commons License 2020-08-06 09:45:06 2146

ki mondta, hogy mindent megtehetnek?

 

velem mindenesetre. ezért gondolom, hogy másokkal is. vannak törvényszerűségek, amiken nem tudnak változtatni, de pont ezert lehet játszadozni, kísérletezgetni. legalábbis amit innen látok.

A hozzászólás:
thoughts Creative Commons License 2020-08-06 09:37:10 2145

'csak tibetiek a megszabadultak?'

 

nem feltétlen!

de a Te fogalmad...

 

 

 

 

'mindent megtehetnek, amit csak akarnak, mégis olyan szar a világ, amilyen.'

 

szerintem nem tehetnek meg mindent.

sajnos.

 

 

 

'kicsit álszent dolognak tűnik ez a segítés, tudván, hogy mindent megtehetnek'

 

ki mondta, hogy mindent megtehetnek?

Előzmény:
helenelem Creative Commons License 2020-08-06 09:18:48 2143

itt Tibetről beszélek, ők volnának a "megszabadultak"... ...de vannak követőik is.

 

csak tibetiek a megszabadultak? Hát, amekkora maffiaszervezet ez az egész, simán elhiszem, hogy kisajátították maguknak ezt a címet. a többiek meg csak követik őket, kisebb lehetőségekkel? na szép...

 

 

pl. röpködnek szanaszét a világban, belátnak az emberek fejébe és segítenek ahol tudnak.

 

ki vagy mi  ellen segítenek? engem meg az érdekel, hogy mi okozza a rosszat. ha egyáltalán van ilyen. kicsit álszent dolognak tűnik ez a segítés, tudván, hogy mindent megtehetnek, amit csak akarnak, mégis olyan szar a világ, amilyen. szerintem csak opportunista élvezkedők. kinél mit találnak, abból falatoznak.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!