Keresés

Részletes keresés

oregbeatsuhanc Creative Commons License 2020-08-06 09:47:56 96409

Nagyobb esőzéseknél a tetősíkról a víz a ház falára vissza tud verődni, tehát áztathatja a falat.

Valamivel javulna szerintem ez a helyzet, ha a tető lejtését a fallal párhuzamosan oldal irányba változtatnád meg és persze jól kialakított bádogozással csatlakozna a tető a főépülethez.

A hozzászólás:
marton92 Creative Commons License 2020-08-06 09:29:48 96406

Igen, az hogy bárki ez nyilván erős túlzás. Én ezt aláírom. 
De mondom, hogy számomra a megépítés nem probléma. Ezt meg fogom tudni oldani.

Itt tényleg csak az a kérdés, hogy legális-e az, hogy magam megépítem miután a ház elkészült. És nem lesz az probléma, hogy a házzal érintkezik.

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-06 09:16:52 96405

"Egy ilyen féltetős kocsibeállót bárki össze bír hegeszteni, ácsolni, "

 

Biztosan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!