Keresés

Részletes keresés

marton92 Creative Commons License 2020-08-06 09:29:48 96406

Igen, az hogy bárki ez nyilván erős túlzás. Én ezt aláírom. 
De mondom, hogy számomra a megépítés nem probléma. Ezt meg fogom tudni oldani.

Itt tényleg csak az a kérdés, hogy legális-e az, hogy magam megépítem miután a ház elkészült. És nem lesz az probléma, hogy a házzal érintkezik.

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-06 09:16:52 96405

"Egy ilyen féltetős kocsibeállót bárki össze bír hegeszteni, ácsolni, "

 

Biztosan...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-08-06 08:20:06 96399

Nálam a kocsi fűtött garázsban áll, ami amúgy műhely is. Motoros kapu, motoros garázsajtó. Van hogy az udvaron hagyom, de nyáron meleg, télen hideg, utálok úgy beülni. Utcán soha nem hagyom, mert volt rá példa hogy egy részeg traktoros az összes kinn álló kocsit végighúzta a mögé akasztott földmegmunkáló izével, de arra is hogy végigöntötték kromofággal az utcán parkoló kocsikat. Egy ilyen féltetős kocsibeállót bárki össze bír hegeszteni, ácsolni, nem hiszem hogy valaha összedőlt volna egy is, de árulnak készen is, csak össze kell csavarozni. Az meg hogy nem állsz be a tető alá, ellenben letakarod ... hááát fura.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!