Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2020-08-06 07:06:20 96396

Értem. Én U alakút építettem, és egy sima ajtót kellett betennem. 91 cm távra be tudtam tenni a 90 cm-es ajtót (igaz, kellett egy kicsit szilózni). Két oldalt a rögzítés enged egy kis mozgást. Te megvetted már a kabint? Szerelési útmutatót nézted, akár a neten?

A hozzászólás:
conrat Creative Commons License 2020-08-05 23:42:14 96395

Az alja ( ami a tálca lenne) az meg van építve. Van 2 oldalfala, derékszögben, csempézve ( a sarok a fürdőszobában). Erre kellene 2 tolóajtós oldalfal ami az épített tálcára menne rá. ( nem tálca hanem csempéből megépítve) A kabinok állítólag 890mm-esek nem 900-asak. ( nem értem akkor miért 90 cm-esenek mondják)

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2020-08-04 19:56:05 96364

Biztos csak én nem értem, de most akkor épített a zuhanyfülke és egy ajtó kell vagy kabint akarsz berakni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!