|
|
|
|
 |
topikolos
2020-08-06 07:06:20
|
96396
|
Értem. Én U alakút építettem, és egy sima ajtót kellett betennem. 91 cm távra be tudtam tenni a 90 cm-es ajtót (igaz, kellett egy kicsit szilózni). Két oldalt a rögzítés enged egy kis mozgást. Te megvetted már a kabint? Szerelési útmutatót nézted, akár a neten? |
|
A hozzászólás:
 |
conrat
2020-08-05 23:42:14
|
96395
|
Az alja ( ami a tálca lenne) az meg van építve. Van 2 oldalfala, derékszögben, csempézve ( a sarok a fürdőszobában). Erre kellene 2 tolóajtós oldalfal ami az épített tálcára menne rá. ( nem tálca hanem csempéből megépítve) A kabinok állítólag 890mm-esek nem 900-asak. ( nem értem akkor miért 90 cm-esenek mondják) |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2020-08-04 19:56:05
|
96364
|
Biztos csak én nem értem, de most akkor épített a zuhanyfülke és egy ajtó kell vagy kabint akarsz berakni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|