Keresés

Részletes keresés

DCSNZS Creative Commons License 2020-08-05 23:22:38 96394

Te hogy csináltad megosztás?nincs ilyen ismerősöm aki ilyet csinált.par mondatba csak

A hozzászólás:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-05 22:13:26 96392

Passzolom, én nem igy csináltam.

Előzmény:
DCSNZS Creative Commons License 2020-08-05 10:13:51 96371

Szia!

 

Igen az oldalánál lenne 1 100x2010 ajtó + 60x90 ablak, illetve a billenőkapu síkjafalon belul tervezem, ehhez be kell fordulni . mi a technika ilyen szerkezetnél?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!