|
|
|
|
 |
-Minarik-
2020-08-05 23:05:56
|
17586
|
Nagy latoszoget lehwt szimulalni panoramaval is. Nem elegans, de neha megoldhato. Hasznalj allvanyt minden esetben. |
|
 |
képfaragó
2020-08-05 20:00:20
|
17585
|
Ha valami anyagi előnyt kívánsz nekem juttatni, legjobb ha péntek délig megmondod a Mancshester - Reálmadrid meccs eredményét. :)
Még egy tipp Néked: Használj állványt, csodát tesz. |
|
A hozzászólás:
 |
sanca1972
2020-08-05 19:31:44
|
17584
|
Rendben, meggyőztél, közben találtam is egy sigma- nikont. Egy csomó pénzt megspóroltál nekem, ezt majd valahol visszakapod :)
Köszönettel: Sanca72
|
|
Előzmény:
 |
képfaragó
2020-08-05 16:12:41
|
17583
|
Én nem cserélném le a gépemet azonos kategóriájú, idegen márkára.
Ha keresel rá egy használt sigma 10-20mm-es objektívet 60e körül, lehet hogy már célba is értél. Persze lehet cifrázni, ekkor határ a csillagos ég. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|