Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2020-08-05 23:05:56 17586

Nagy latoszoget lehwt szimulalni panoramaval is. Nem elegans, de neha megoldhato.  
Hasznalj allvanyt minden esetben. 

képfaragó Creative Commons License 2020-08-05 20:00:20 17585

Ha valami anyagi előnyt kívánsz nekem juttatni, legjobb ha péntek délig megmondod a Mancshester - Reálmadrid meccs eredményét. :)

Még egy tipp Néked: Használj állványt, csodát tesz.

A hozzászólás:
sanca1972 Creative Commons License 2020-08-05 19:31:44 17584

Rendben, meggyőztél, közben találtam is egy sigma- nikont. Egy csomó pénzt megspóroltál nekem, ezt majd valahol visszakapod :)

Köszönettel: Sanca72

 

 

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2020-08-05 16:12:41 17583

Én nem cserélném le a gépemet azonos kategóriájú, idegen márkára.

Ha keresel rá egy használt sigma 10-20mm-es objektívet 60e körül, lehet hogy már célba is értél. Persze lehet cifrázni, ekkor határ a csillagos ég.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!