Keresés

Részletes keresés

sanca1972 Creative Commons License 2020-08-05 19:31:44 17584

Rendben, meggyőztél, közben találtam is egy sigma- nikont. Egy csomó pénzt megspóroltál nekem, ezt majd valahol visszakapod :)

Köszönettel: Sanca72

 

 

A hozzászólás:
képfaragó Creative Commons License 2020-08-05 16:12:41 17583

Én nem cserélném le a gépemet azonos kategóriájú, idegen márkára.

Ha keresel rá egy használt sigma 10-20mm-es objektívet 60e körül, lehet hogy már célba is értél. Persze lehet cifrázni, ekkor határ a csillagos ég.

Előzmény:
sanca1972 Creative Commons License 2020-08-05 15:12:12 17582

Kedves Képfaragó

 

Köszönöm a segítségedet. Automata módban készítek több fotót  és azokból válogatok, legjobbakat szerkesztem. A gépet is szeretném cserélni mivel az újabbak már gond nélkül fogadják a  10-20-as objektíveket.

 

 

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

 

https://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/canon/eos-4000d-ef-s-18-55mm-iii-p402198985/

 

 

 

Ezeket néztem ki és köszönöm, hogy segítettél.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!