Keresés

Részletes keresés

Érthető? Creative Commons License 2020-08-05 22:13:26 96392

Passzolom, én nem igy csináltam.

A hozzászólás:
DCSNZS Creative Commons License 2020-08-05 10:13:51 96371

Szia!

 

Igen az oldalánál lenne 1 100x2010 ajtó + 60x90 ablak, illetve a billenőkapu síkjafalon belul tervezem, ehhez be kell fordulni . mi a technika ilyen szerkezetnél?

Előzmény:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-05 08:56:11 96367

"hogy fordulok be a nyílászáróhoz?" Ez az ajtó, vagy ablak lenne? Nekem síkban van, nincs szemöldök, párkány stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!