|
|
|
|
 |
Érthető?
2020-08-05 22:13:26
|
96392
|
Passzolom, én nem igy csináltam. |
|
A hozzászólás:
 |
DCSNZS
2020-08-05 10:13:51
|
96371
|
Szia!
Igen az oldalánál lenne 1 100x2010 ajtó + 60x90 ablak, illetve a billenőkapu síkjafalon belul tervezem, ehhez be kell fordulni . mi a technika ilyen szerkezetnél? |
|
Előzmény:
 |
Érthető?
2020-08-05 08:56:11
|
96367
|
"hogy fordulok be a nyílászáróhoz?" Ez az ajtó, vagy ablak lenne? Nekem síkban van, nincs szemöldök, párkány stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|