Keresés

Részletes keresés

Varen Creative Commons License 2020-08-05 09:43:47 95465

A falcban van rögzítve a tokrögzítő csavarral?

A hozzászólás:
Házas Ember Creative Commons License 2020-08-05 09:15:33 95463

Azt írta, hogy a külső falsíkon vannak az ablakok, nekem is külső falsíkon vannak az ablakok (vagyis nem a falon kívül, hanem amennyire lehet, az ablakkáva külső peremére kitolva).

 

Ha tényleg konzolokkal a falsíkon kívülre vannak beépítve az ablakok, akkor ne csodálkozzon, hogy a hangszigetelés gázos :-(

Előzmény:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-08-05 01:04:46 95462

"Az ablakok rendesen rögzítve vannak (ablakonként legalább 6 db) tokrögzítő csavarral?"

 

Az ő ablakai a tartófal síkján kívül vannak, teljesen kinn a hőszigetelésben. Ez hőszigetelés szempontjából jó megoldás, de hangszigetelés szempontjából rossz megoldás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!