|
|
|
|
 |
Varen
2020-08-05 09:43:47
|
95465
|
A falcban van rögzítve a tokrögzítő csavarral? |
|
A hozzászólás:
 |
Házas Ember
2020-08-05 09:15:33
|
95463
|
Azt írta, hogy a külső falsíkon vannak az ablakok, nekem is külső falsíkon vannak az ablakok (vagyis nem a falon kívül, hanem amennyire lehet, az ablakkáva külső peremére kitolva).
Ha tényleg konzolokkal a falsíkon kívülre vannak beépítve az ablakok, akkor ne csodálkozzon, hogy a hangszigetelés gázos :-( |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-05 01:04:46
|
95462
|
"Az ablakok rendesen rögzítve vannak (ablakonként legalább 6 db) tokrögzítő csavarral?"
Az ő ablakai a tartófal síkján kívül vannak, teljesen kinn a hőszigetelésben. Ez hőszigetelés szempontjából jó megoldás, de hangszigetelés szempontjából rossz megoldás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|