Keresés

Részletes keresés

conrat Creative Commons License 2020-08-05 23:42:14 96395

Az alja ( ami a tálca lenne) az meg van építve. Van 2 oldalfala, derékszögben, csempézve ( a sarok a fürdőszobában). Erre kellene 2 tolóajtós oldalfal ami az épített tálcára menne rá. ( nem tálca hanem csempéből megépítve) A kabinok állítólag 890mm-esek nem 900-asak. ( nem értem akkor miért 90 cm-esenek mondják)

A hozzászólás:
topikolos Creative Commons License 2020-08-04 19:56:05 96364

Biztos csak én nem értem, de most akkor épített a zuhanyfülke és egy ajtó kell vagy kabint akarsz berakni?

Előzmény:
conrat Creative Commons License 2020-08-04 17:44:53 96361

Üdvözletem!

Van egy kis gondom az épített tusolómmal. Pár éve megépült egy 90x90-es tusoló, peremmel. ( a perem csempézve) Akkor vettünk egy 90x90-es állítható méretű műanyag oldalfalas kabint, de az nem lett felszerelve egyéb okok miatt. Most pár év múlva fel akartam tenni és kiderült az csak 80x80-as. A bolt már megszűnt ahonnan volt.

Sajnos az is kiderült hogy a 90x90-es kabinok amik kaphatóak, valójában csak 890mm-esek. A tusolóm alja viszont éppen 90x90 és csak kb 2cm-es pereme van felül. 

Nem tud valaki olyan kabint ami 90-es, műanyag az üveg helyett? ( annak vékonyabb a talpa elvileg)

Ha nem kapok ilyet bontani kell a kabin alját ami nem lenne jó ,mmert már nincs olyan csempe :(

Tudom nem így kellett volna megcsinálni, de már ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!