Keresés

Részletes keresés

DCSNZS Creative Commons License 2020-08-04 10:05:01 96348

a ragasztáson felül ,csavarozni is kell ugye? gondolom erre is van olyan alátétes ,csavaros megoldás?

A hozzászólás:
topikolos Creative Commons License 2020-08-04 09:57:44 96347

Az OSB-re az EPS-t pur ragasztóhabbal tedd fel, mert nem nedszívó az OSB. Amúgy ez így jó szerintem. Mármint a burkolás, a vázhoz nem tudok hozzászólni.

Előzmény:
DCSNZS Creative Commons License 2020-08-04 08:35:47 96346

Sziasztok!

 

A következőben kérném segítségetek, mert tanácstalan vagyok.

 

Van egy 10mx4m garázs alapom, amire szeretnék egy garázst építeni.

A fő váza 50x70 zártszelvény 

A cél az lenne , h. a házzal azonos címben tudjam kivitelezni ,ezért OSB+ nikecell,+ nemesvakolat volt az elgondolás.

Ezt az OSB miatt nem merem, erről tudnátok infót adni ha mégis mi a menete?hogyan lehet jól megcsinálni az ilyet?

Illetve ha nem OSB, akkor lehet e azt, hogy trapézlemezt veszek és arra nikecell+nemesvakolart?

Ez kivitelezhető?

 

Nincs tapasztalatom ebben ,kérem segítségetek.

Köszönöm

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!