|
|
|
|
 |
Érthető?
2020-08-04 10:41:10
|
96350
|
Nekem is ilyen garázsmegoldásom van, de fa vázra. Ha nem akarod fűteni, igazából hungarocell felesleges. Nem ad sokkal melegebbet, egyszer kinyitod az ajtót oda a hőmérséklet különbség. Kivitelezéshez én tettem rá tapadóhidat, olyan szemcsés termék volt nevére nem emlékszem, arra háló és bevonó. Csavaroztam az osb lapokat, talán 5 éve megvan így kutya baja. A tető cserepes lemez míg nem volt szigetelve nagyon meleg volt és télen ugye hideg, én nem javaslom a lemezgarázst. Ha teszel rá hungarocellt nem tudom milyen lesz.
|
|
 |
topikolos
2020-08-04 09:57:44
|
96347
|
Az OSB-re az EPS-t pur ragasztóhabbal tedd fel, mert nem nedszívó az OSB. Amúgy ez így jó szerintem. Mármint a burkolás, a vázhoz nem tudok hozzászólni. |
|
A hozzászólás:
 |
DCSNZS
2020-08-04 08:35:47
|
96346
|
Sziasztok!
A következőben kérném segítségetek, mert tanácstalan vagyok.
Van egy 10mx4m garázs alapom, amire szeretnék egy garázst építeni.
A fő váza 50x70 zártszelvény
A cél az lenne , h. a házzal azonos címben tudjam kivitelezni ,ezért OSB+ nikecell,+ nemesvakolat volt az elgondolás.
Ezt az OSB miatt nem merem, erről tudnátok infót adni ha mégis mi a menete?hogyan lehet jól megcsinálni az ilyet?
Illetve ha nem OSB, akkor lehet e azt, hogy trapézlemezt veszek és arra nikecell+nemesvakolart?
Ez kivitelezhető?
Nincs tapasztalatom ebben ,kérem segítségetek.
Köszönöm
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|