Keresés

Részletes keresés

Érthető? Creative Commons License 2020-08-04 10:41:10 96350

Nekem is ilyen garázsmegoldásom van, de fa vázra. Ha nem akarod fűteni, igazából hungarocell felesleges. Nem ad sokkal melegebbet, egyszer kinyitod az ajtót oda a hőmérséklet különbség. Kivitelezéshez én tettem rá tapadóhidat, olyan szemcsés termék volt nevére nem emlékszem, arra háló és bevonó. Csavaroztam az osb lapokat, talán 5 éve megvan így kutya baja.  A tető cserepes lemez míg nem volt szigetelve nagyon meleg volt és télen ugye hideg, én nem javaslom a lemezgarázst. Ha teszel rá hungarocellt nem tudom milyen lesz.

 

topikolos Creative Commons License 2020-08-04 09:57:44 96347

Az OSB-re az EPS-t pur ragasztóhabbal tedd fel, mert nem nedszívó az OSB. Amúgy ez így jó szerintem. Mármint a burkolás, a vázhoz nem tudok hozzászólni.

A hozzászólás:
DCSNZS Creative Commons License 2020-08-04 08:35:47 96346

Sziasztok!

 

A következőben kérném segítségetek, mert tanácstalan vagyok.

 

Van egy 10mx4m garázs alapom, amire szeretnék egy garázst építeni.

A fő váza 50x70 zártszelvény 

A cél az lenne , h. a házzal azonos címben tudjam kivitelezni ,ezért OSB+ nikecell,+ nemesvakolat volt az elgondolás.

Ezt az OSB miatt nem merem, erről tudnátok infót adni ha mégis mi a menete?hogyan lehet jól megcsinálni az ilyet?

Illetve ha nem OSB, akkor lehet e azt, hogy trapézlemezt veszek és arra nikecell+nemesvakolart?

Ez kivitelezhető?

 

Nincs tapasztalatom ebben ,kérem segítségetek.

Köszönöm

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!