|
|
|
|
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-04 11:19:34
|
95455
|
"Akkor simán mehet a gyapot a födémre fólia nélkül?"
Salakos födémre én nem tennék semmiféle párafékező réteget. |
|
A hozzászólás:
 |
kunberci
2020-08-03 22:05:38
|
95454
|
Ok értem. Akkor simán mehet a gyapot a födémre fólia nélkül? |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-08-03 21:40:32
|
95453
|
"ha gyapotot nekitesszük a tetőfóliának, akkor nem ezt a kétszeresen átszellőztetett tetőt szüntetjük meg,"
Nem értem a kérdést. Ha a padlástér ezer lyukon át szellőztetve van (vagy páraáteresztő fóliával, vagy szellőző nyílásokkal), akkor miért zavar téged, hogy a széle alul van zárva? Olyan ez, mintha egy lakás összes ablaka nyitva lenne, te meg azon aggódnál, hogy megfulladunk, mert az ajtót be van csukva :)
Egyébként honnan veszed ezt a "kétszeresen átszellőztetett tető"kifejezést? Ez nem az. Ha mindenáron azzal szeretnéd összehasonlítani, akkor az alsó átszellőztetett réteg helyén nálad a padlástér van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|