Keresés

Részletes keresés

Rita7107 Creative Commons License 2020-08-04 11:13:06 96354

Isten mentsen hogy ilyent bevállalnék.

Festő vagyok egyébként, max egy kis vakolás belefér, de csak ha egyébként jó a fal.

Fehérváron egy 65 éves bácsi (szomszéd) szeretné szebbé tenni a műhely szobáját. (elektronika) Én már elmondtam a rétegrendet neki. Azt mondta akkor arra a pár évre marad ami van. Utána meg azt csinálnak vele amit akarnak. 

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-03 22:00:33 96343

Egy megrendelőd?

Előzmény:
Rita7107 Creative Commons License 2020-08-03 20:52:51 96340

Igen, kevertem.

Hajópadló van, és hajó padlót szeretnének!

De mint írtam, nincs lehetőség a jelenlegi hajópadló felszedésére.

Anyagiak miatt nem tudja vállalni a betonozást az ismerős,

de szeretné szebbé tenni a jelenlegi állapotot.

 

Ezért keresek megoldást neki a jelenlegire építéssel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!