|
|
|
|
 |
Rita7107
2020-08-04 11:13:06
|
96354
|
Isten mentsen hogy ilyent bevállalnék.
Festő vagyok egyébként, max egy kis vakolás belefér, de csak ha egyébként jó a fal.
Fehérváron egy 65 éves bácsi (szomszéd) szeretné szebbé tenni a műhely szobáját. (elektronika) Én már elmondtam a rétegrendet neki. Azt mondta akkor arra a pár évre marad ami van. Utána meg azt csinálnak vele amit akarnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-08-03 22:00:33
|
96343
|
Egy megrendelőd? |
|
Előzmény:
 |
Rita7107
2020-08-03 20:52:51
|
96340
|
Igen, kevertem.
Hajópadló van, és hajó padlót szeretnének!
De mint írtam, nincs lehetőség a jelenlegi hajópadló felszedésére.
Anyagiak miatt nem tudja vállalni a betonozást az ismerős,
de szeretné szebbé tenni a jelenlegi állapotot.
Ezért keresek megoldást neki a jelenlegire építéssel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|