Keresés

Részletes keresés

kunberci Creative Commons License 2020-08-03 18:41:31 95450

Nem az én tetőmről van szó, de biztos, hogy így készülhetett. Bramac rendszermester készítette.

A hozzászólás:
kiggyo Creative Commons License 2020-08-03 18:05:09 95448

Nézd meg higy felül, a csúcs alatt van-e rés a fólián. Tuti lesz. Na az pont elég a szellőzéshez, mást nem kell agyalni rajta.

 

Ilyen fóliaátlapolást keress réssel mint a képen:

https://images.app.goo.gl/XtjWA8deAbSBkLjt8

Előzmény:
kunberci Creative Commons License 2020-08-03 12:51:11 95445

Egy tetőablak beépítése nagyban hozzájárulna-e a padlás kiszellőztetéséhez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!