|
|
|
|
 |
kunberci
2020-08-03 18:41:31
|
95450
|
Nem az én tetőmről van szó, de biztos, hogy így készülhetett. Bramac rendszermester készítette. |
|
A hozzászólás:
 |
kiggyo
2020-08-03 18:05:09
|
95448
|
Nézd meg higy felül, a csúcs alatt van-e rés a fólián. Tuti lesz. Na az pont elég a szellőzéshez, mást nem kell agyalni rajta.
Ilyen fóliaátlapolást keress réssel mint a képen:
https://images.app.goo.gl/XtjWA8deAbSBkLjt8 |
|
Előzmény:
 |
kunberci
2020-08-03 12:51:11
|
95445
|
Egy tetőablak beépítése nagyban hozzájárulna-e a padlás kiszellőztetéséhez? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|