|
|
|
|
 |
kunberci
2020-08-03 18:39:40
|
95449
|
Nekem az a véleményem, hogy egy tetőcsere árához képest messze elhanyagolható árban a különbség egy jó párazáró, és egy jó páraáteresztő fólia között.
Az, hogy 5-10-15 év múlva esetleg mégis beépítésre kerül egy tető, előre senki nem tudhatja. Lehet, hogy a következő generáció beépítené.
|
|
A hozzászólás:
 |
kiggyo
2020-08-03 18:01:59
|
95447
|
"Nem hiszem, hogy a páraáteresztő fólia sokkal drágább lenne, de ha így is lenne, akkor is azt kellene tenniük, ami odavaló"
De, sokkal drágább a páraáteresztő, és ha nem lesz beépített sosem akkor nem is lesz rá szükség. Ha bármi esélye van hogy be lesz építve akkor a páraáteresztőt kell berakni eleve. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|