Keresés

Részletes keresés

topikolos Creative Commons License 2020-08-03 17:07:32 96337

Én nem vettem észre, hogy magától porlott volna, csak amikor hozzáértem. De ettől még igazad lehet.

Házas Ember Creative Commons License 2020-08-03 15:17:52 96336

Régen polisztirol granulátumot is használtak, hogy lazábbá tegyék a kertiföldet, mégis életben maradt az előző generáció :-))

A hozzászólás:
Beer Monster Creative Commons License 2020-08-03 15:00:54 96335

"besárgul és porlik, alatta egészséges marad az eps."

 

Az eps hagyján, de a kertben termő gyümölcsnek része lesz a műanyag por.

Előzmény:
topikolos Creative Commons License 2020-08-03 13:14:22 96333

Csak a keménysége más, mint a normál 80-as eps-nek. Ha nem dőltök neki ott a falnak, akkor ugyanolyan jó lehet. Ahogy írták, hálózd és gletteld le, ha nem akarsz vékonyvakolatot, akkor elég csak valami kültéri festékkel átkenni. De azt sem teszel rá, az sem olyan nagy baj. Vagy csak alapozót, hogy ne tudjon nedvességet felszívni, ha éri a csapódó eső. Sőt ha hálózni sem akarsz, mert csak átmenetinek szánod, akkor elég átkenni a felragasztott lapokat valami kültéri falfestékkel, csak hogy ne érje közvetlenül a napfény, mert akkor elporlik. Sőt, ha nem zavar, hogy porlik, akkor úgy is hagyhatod simán, pár mm mélyen besárgul és porlik, alatta egészséges marad az eps. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!