|
|
|
|
 |
Beer Monster
2020-08-03 15:00:54
|
96335
|
"besárgul és porlik, alatta egészséges marad az eps."
Az eps hagyján, de a kertben termő gyümölcsnek része lesz a műanyag por. |
|
A hozzászólás:
 |
topikolos
2020-08-03 13:14:22
|
96333
|
Csak a keménysége más, mint a normál 80-as eps-nek. Ha nem dőltök neki ott a falnak, akkor ugyanolyan jó lehet. Ahogy írták, hálózd és gletteld le, ha nem akarsz vékonyvakolatot, akkor elég csak valami kültéri festékkel átkenni. De azt sem teszel rá, az sem olyan nagy baj. Vagy csak alapozót, hogy ne tudjon nedvességet felszívni, ha éri a csapódó eső. Sőt ha hálózni sem akarsz, mert csak átmenetinek szánod, akkor elég átkenni a felragasztott lapokat valami kültéri falfestékkel, csak hogy ne érje közvetlenül a napfény, mert akkor elporlik. Sőt, ha nem zavar, hogy porlik, akkor úgy is hagyhatod simán, pár mm mélyen besárgul és porlik, alatta egészséges marad az eps. :) |
|
Előzmény:
 |
Érthető?
2020-08-03 11:56:30
|
96332
|
Köszi, tapasztalatod szerint mennyi ideig bírja, ahogy leírtad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|