|
|
|
|
 |
Érthető?
2020-08-03 21:55:27
|
96342
|
Köszi mindenkinek, felraktam, de valóban 1 nap alatt amíg kint tároltam láthatóan besárgult a legfelső :D Behúztam hálóval, majd kiderül mit teszek még rá az idén, lehet hogy csak még egy sorral huzok rá ragasztót oszt jó napot. |
|
 |
topikolos
2020-08-03 13:17:54
|
96334
|
Nálam volt évekig így eps, ledörzsöltem, porszívóztam a porló réteget, aztán azóta már vakolat is van rajta. |
|
 |
topikolos
2020-08-03 13:14:22
|
96333
|
Csak a keménysége más, mint a normál 80-as eps-nek. Ha nem dőltök neki ott a falnak, akkor ugyanolyan jó lehet. Ahogy írták, hálózd és gletteld le, ha nem akarsz vékonyvakolatot, akkor elég csak valami kültéri festékkel átkenni. De azt sem teszel rá, az sem olyan nagy baj. Vagy csak alapozót, hogy ne tudjon nedvességet felszívni, ha éri a csapódó eső. Sőt ha hálózni sem akarsz, mert csak átmenetinek szánod, akkor elég átkenni a felragasztott lapokat valami kültéri falfestékkel, csak hogy ne érje közvetlenül a napfény, mert akkor elporlik. Sőt, ha nem zavar, hogy porlik, akkor úgy is hagyhatod simán, pár mm mélyen besárgul és porlik, alatta egészséges marad az eps. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Érthető?
2020-08-03 11:56:30
|
96332
|
Köszi, tapasztalatod szerint mennyi ideig bírja, ahogy leírtad? |
|
Előzmény:
 |
Varek1
2020-08-03 10:55:19
|
96331
|
Ha bevonod hálóval és vékony vakolattal, jó lesz !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|