|
|
|
|
 |
kiggyo
2020-08-03 18:01:59
|
95447
|
"Nem hiszem, hogy a páraáteresztő fólia sokkal drágább lenne, de ha így is lenne, akkor is azt kellene tenniük, ami odavaló"
De, sokkal drágább a páraáteresztő, és ha nem lesz beépített sosem akkor nem is lesz rá szükség. Ha bármi esélye van hogy be lesz építve akkor a páraáteresztőt kell berakni eleve. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kiggyo
2020-08-03 11:06:00
|
95438
|
"hogy miért nem páraáteresztő fóliát tesz "
Egyszerű: mert jóval drágább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|