Keresés

Részletes keresés

Varek1 Creative Commons License 2020-08-03 10:55:19 96331

 

 

 Ha bevonod hálóval és vékony vakolattal,   jó lesz !!

A hozzászólás:
Érthető? Creative Commons License 2020-08-03 08:55:34 96330

Sziasztok, ismét lenne egy kérdésem. Megmarad jó pár ilyen lapom  https://www.praktiker.hu/epitkezes-lakasfelujitas/hoszigetelo-hangszigetelo/polisztirollap-dryvit-nikecell/247344-bachl-nikecell-eps-30/100-1000x500x100-mm

 

Amennyiben felragasztom egy melléképületre, kívülről, ugyanúgy mint az EPS 80-t. Mennyire lehet tartós, amennyiben pár évet kibír nekem megérné. Kidobni nem akarom, elajándékozni nem sikerült :D

Tudom nem erre készültek a lapok, ezért csak a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, ha van a tartósság esetére.

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!