Keresés

Részletes keresés

kunberci Creative Commons License 2020-08-03 09:31:09 95435

Nem keverjük!

Erről a fóliáról van szó, amikor párazáró fóliáról beszéltem:

https://www.bramac.hu/tetovalasztas/tetorendszer-elemek/tetofoliak-alatethejazat/bramac-veltitech-120-nem-paraatereszto-tetofolia.html

Ilyen került a cserép alá.

A hozzászólás:
raytry Creative Commons License 2020-08-03 08:50:41 95434

Szerintem keveritek a párazáró és páraáteresztő, de vízzáró fóliát. A cserép alá csak az utóbbit szokás, amennyire tudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!