Keresés

Részletes keresés

kiggyo Creative Commons License 2020-08-03 11:06:00 95438

"hogy miért nem páraáteresztő fóliát tesz "

 

Egyszerű: mert jóval drágább.

A hozzászólás:
kunberci Creative Commons License 2020-08-03 07:01:23 95433

A másik kérdés még az, hogy miért nem páraáteresztő fóliát tesz a Bramac rendszermester, ha be van építve a tető, ha nincs? Milyen baj származna, ha mindkét esetben: beépített tető, és nem beépített tető esetében is páraáteresztő fólia kerülne a cserép alá? 

Miért van kiadva nekik, hogyha nincs beépítve a tető, akkor párazáró fólia kell a cserép alá?

 

Ebben kérném még a segítségeteket, mert ez nem világos a számomra.

 

Előzmény:
kiggyo Creative Commons License 2020-08-03 06:20:36 95430

De hülye vagyok, nem olvastam el figyelmesen.

 

Ha a tetőtér nem lesz szigetelve akkor semmi para!

 

Az a kérdésem csak hogy fenn, a tető csúcsánál hogy rakták fel a párazáró fóliát? Ott szoktak ugyanis szellőzésre rést hagyni pl így:

 

https://img.index.hu/imgfrm/7/6/1/7/BIG_0011197617.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!