|
|
|
|
 |
kiggyo
2020-08-03 11:06:00
|
95438
|
"hogy miért nem páraáteresztő fóliát tesz "
Egyszerű: mert jóval drágább. |
|
A hozzászólás:
 |
kunberci
2020-08-03 07:01:23
|
95433
|
A másik kérdés még az, hogy miért nem páraáteresztő fóliát tesz a Bramac rendszermester, ha be van építve a tető, ha nincs? Milyen baj származna, ha mindkét esetben: beépített tető, és nem beépített tető esetében is páraáteresztő fólia kerülne a cserép alá?
Miért van kiadva nekik, hogyha nincs beépítve a tető, akkor párazáró fólia kell a cserép alá?
Ebben kérném még a segítségeteket, mert ez nem világos a számomra.
|
|
Előzmény:
 |
kiggyo
2020-08-03 06:20:36
|
95430
|
De hülye vagyok, nem olvastam el figyelmesen.
Ha a tetőtér nem lesz szigetelve akkor semmi para!
Az a kérdésem csak hogy fenn, a tető csúcsánál hogy rakták fel a párazáró fóliát? Ott szoktak ugyanis szellőzésre rést hagyni pl így:
https://img.index.hu/imgfrm/7/6/1/7/BIG_0011197617.jpg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|