|
|
|
|
 |
kunberci
2020-08-03 06:32:25
|
95431
|
"A nyílásokra ahol a huzatot csináljátok szúnyoghálóval ellátni az egyéb állatok padlástérbe költözés elkerülése véget !"
Hova kell nyílásokat csinálni? Ki kell vágni a fóliát? |
|
A hozzászólás:
 |
lala1961
2020-08-03 05:19:33
|
95429
|
Üdv ! Ha már be van építve ,akkor hagyni kell ,meg kéne próbálni a padlásteret minél jobban átszellőztetni/kereszthuzatot csinálni és kész !:-) A nyílásokra ahol a huzatot csináljátok szúnyoghálóval ellátni az egyéb állatok padlástérbe költözés elkerülése véget ! |
|
Előzmény:
 |
kunberci
2020-08-02 23:24:34
|
95428
|
Tulajdonképpen mire jó ez a kétszeresen kiszellőztetett tető? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|