Keresés

Részletes keresés

kunberci Creative Commons License 2020-08-03 06:32:25 95431

"A nyílásokra ahol a huzatot csináljátok szúnyoghálóval ellátni az egyéb állatok padlástérbe költözés elkerülése véget !"

 

Hova kell nyílásokat csinálni? Ki kell vágni a fóliát?

A hozzászólás:
lala1961 Creative Commons License 2020-08-03 05:19:33 95429

Üdv ! Ha már be van építve ,akkor hagyni kell ,meg kéne próbálni a padlásteret minél jobban átszellőztetni/kereszthuzatot csinálni és kész !:-) A nyílásokra ahol a huzatot csináljátok szúnyoghálóval ellátni az egyéb állatok padlástérbe költözés elkerülése véget ! 

Előzmény:
kunberci Creative Commons License 2020-08-02 23:24:34 95428

Tulajdonképpen mire jó ez a kétszeresen kiszellőztetett tető? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!