Keresés

Részletes keresés

lala1961 Creative Commons License 2020-08-03 05:19:33 95429

Üdv ! Ha már be van építve ,akkor hagyni kell ,meg kéne próbálni a padlásteret minél jobban átszellőztetni/kereszthuzatot csinálni és kész !:-) A nyílásokra ahol a huzatot csináljátok szúnyoghálóval ellátni az egyéb állatok padlástérbe költözés elkerülése véget ! 

A hozzászólás:
kunberci Creative Commons License 2020-08-02 23:24:34 95428

Tulajdonképpen mire jó ez a kétszeresen kiszellőztetett tető? 

Előzmény:
kiggyo Creative Commons License 2020-08-02 22:57:51 95425

Mindenképpen jobb lett volna, de nincs veszve minden. Kétszeresen kiszellőztetett rétegrendet kell csinálnod alulról. 

Az egyik ismerősöm úgy csinálta (miután rájött hogy az ács elbasztam és rossz fóliát tett fel) hogy a szarufaközbe vékonyabb multirockot tett mint ami elfért volna, és fölötte kiszellőztette.

 

Itt (is) találsz infót, de keress hasonlókat és megérted miért lett volna egyszerűbb a páraáteresztő.

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://kohe.hu/documents/tetoterek_retegrendi_kialakitasai,_szakszeru_tetoepites_tondach_tetocserepekkel.pdf&ved=2ahUKEwjzgduts_3qAhWiBhAIHaa-Cn0QFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw0cEVhXjX1UfS4nI67ednZF&cshid=1596401669155

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!