Keresés

Részletes keresés

kiggyo Creative Commons License 2020-08-03 06:20:36 95430

De hülye vagyok, nem olvastam el figyelmesen.

 

Ha a tetőtér nem lesz szigetelve akkor semmi para!

 

Az a kérdésem csak hogy fenn, a tető csúcsánál hogy rakták fel a párazáró fóliát? Ott szoktak ugyanis szellőzésre rést hagyni pl így:

 

https://img.index.hu/imgfrm/7/6/1/7/BIG_0011197617.jpg

kunberci Creative Commons License 2020-08-02 23:22:08 95427

Nem az én tetőmről van szó. A lényeg, hogy Bramac rendszermester tett fel párazáró fóliát. Nekik az van kiadva, ha hideg tetőt csinálnak, nem lesz beépítve, akkor párazáró fóliát kell tenniük. 

Ez valóban így van?

A hozzászólás:
kunberci Creative Commons License 2020-08-02 23:18:16 95426

Nem lesz beépítve a padlás, a szarufák köze nem lesz szigetelve, csak a födém, vagy most alul a szarufák közére gondolsz? Nem lehet az üveggyapotot nekitenni a fóliának? 

Pont a tető szélénél kell hagyni szellőztetést, ahol így is a legjobban kell félni a hőhídtól?

Előzmény:
kiggyo Creative Commons License 2020-08-02 22:57:51 95425

Mindenképpen jobb lett volna, de nincs veszve minden. Kétszeresen kiszellőztetett rétegrendet kell csinálnod alulról. 

Az egyik ismerősöm úgy csinálta (miután rájött hogy az ács elbasztam és rossz fóliát tett fel) hogy a szarufaközbe vékonyabb multirockot tett mint ami elfért volna, és fölötte kiszellőztette.

 

Itt (is) találsz infót, de keress hasonlókat és megérted miért lett volna egyszerűbb a páraáteresztő.

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://kohe.hu/documents/tetoterek_retegrendi_kialakitasai,_szakszeru_tetoepites_tondach_tetocserepekkel.pdf&ved=2ahUKEwjzgduts_3qAhWiBhAIHaa-Cn0QFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw0cEVhXjX1UfS4nI67ednZF&cshid=1596401669155

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!