|
|
|
|
 |
kiggyo
2020-08-03 06:20:36
|
95430
|
De hülye vagyok, nem olvastam el figyelmesen.
Ha a tetőtér nem lesz szigetelve akkor semmi para!
Az a kérdésem csak hogy fenn, a tető csúcsánál hogy rakták fel a párazáró fóliát? Ott szoktak ugyanis szellőzésre rést hagyni pl így:
https://img.index.hu/imgfrm/7/6/1/7/BIG_0011197617.jpg |
|
 |
kunberci
2020-08-02 23:22:08
|
95427
|
Nem az én tetőmről van szó. A lényeg, hogy Bramac rendszermester tett fel párazáró fóliát. Nekik az van kiadva, ha hideg tetőt csinálnak, nem lesz beépítve, akkor párazáró fóliát kell tenniük.
Ez valóban így van? |
|
A hozzászólás:
 |
kunberci
2020-08-02 23:18:16
|
95426
|
Nem lesz beépítve a padlás, a szarufák köze nem lesz szigetelve, csak a födém, vagy most alul a szarufák közére gondolsz? Nem lehet az üveggyapotot nekitenni a fóliának?
Pont a tető szélénél kell hagyni szellőztetést, ahol így is a legjobban kell félni a hőhídtól? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|