|
|
|
|
 |
kunberci
2020-08-02 23:24:34
|
95428
|
Tulajdonképpen mire jó ez a kétszeresen kiszellőztetett tető? |
|
 |
kunberci
2020-08-02 23:18:16
|
95426
|
Nem lesz beépítve a padlás, a szarufák köze nem lesz szigetelve, csak a födém, vagy most alul a szarufák közére gondolsz? Nem lehet az üveggyapotot nekitenni a fóliának?
Pont a tető szélénél kell hagyni szellőztetést, ahol így is a legjobban kell félni a hőhídtól? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
kunberci
2020-08-02 17:10:02
|
95424
|
De jobb lett volna a páraáteresztő fólia?
Még egy kérdésem van, hogy lehet a padlást kiszellőztetni, ha nincs tetőablak, és a födémre 40 centi gyapot kerülne?
A másik kérdés, hogy a födémen salak réteg van, ami le van betonozva, szerinted a gyapot alá kell-e párazáró fóliát tenni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|