Keresés

Részletes keresés

belezne Creative Commons License 2020-08-04 10:39:04 96349

Szia!

Csináld magad, 10 mm-es betonyp lap két oldalt, hajlított U acél közte, rácsavarozva a lapok. Akkorát csinálsz méretben ami jó neked, kívülre ragaszthatsz hőszigetelést. Én most gyártom a sajátot, ugyanez gyáriba 6-7eft/fm lenne, így meg 800ft kábé.

A hozzászólás:
Deathstar82 Creative Commons License 2020-08-02 21:39:46 96329

Sziasztok!

Ház elújítás előtt állok és a tető, valamint a födém elbontása után koszorút kellene csinálnom. Az internetet böngészve láttam hogy vannak előre gyártott U zsaluelemek. Szeretném megkérdezni hogy valaki találkozott-e vagy van-e valamilyen tapasztalata konkrétan a zsalu-fix rendszerrel. A lényeg, hogy 4 cm-es xps adja a két oldalt, ami fém távtartokon nyugszik és ragasztó habbal kell lerakni.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv,

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!