Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-08-01 18:14:27 96326

"

"Sőt korlát se ártana.

 Ezenkívül egy egyszerű terv is főleg ha mással készítteted !!""

 

Ezek nem tőlem származnak.

A hozzászólás:
Mariusi Creative Commons License 2020-08-01 17:43:58 96323

  

Jenőke !

 

Ezt is olvastad ?

 

 

 

"Sőt korlát se ártana.

 Ezenkívül egy egyszerű terv is főleg ha mással készítteted !!"

 

 Reméljük 2 nap alatt még nem készítette el a projektet a kérdező !

 A terv majd mindent tartalmaz.... vagy nem !

 

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-07-30 16:14:37 96305

"6 x 3 m.   A beton vastagságáról érdeklődtél... ne cifrázzuk  10 cm biztos megfelel, "

15 cm az a 10 cm

 

"vasalásról is minimális ismeret. de ez is megoldható,  még laikusnak is. "

?????

 

"Ja hogy terasz is lenne ott fenn. Nos akkor arra  komoly vízszigetelés  és pl. fagyálló burkolat kell."

A terasz terhelése az 300 kg/m2 előírás szerint, de tud is annyi lenni. 

Meg még ami hozzá jön önsúlyban.

 

"Ha megvan az a háló   6 os vasháló nyugodtam használd fel, de ezenkívül  úgy  10 -es beton acélból is vasald meg, kb.  20 - 25 cm -re legyenek  keresztbe , tehát 3 m-es szálakat teszel úgy 20 25  cm -es kiosztásban, kell vagy  25 -30 db.  / a kereskedésben kapható 6 m -es t felezed. / A vasalás az aljától 2 -3 cm-re  legyen  és felülre is teszel vasalást, ott fent kb. 2  cm takarás elég. A beton minőséget majd a szakértők megmondják."

12 cm vastag födémbe vasháló és kiegészítő vasalás normálisan bele se fér. A belső erők karja (teherbíráshoz fontos) nagyon kicsi lenne.

Csak úgy ötletszerűen mások bemondása alapján nem javasolnám a megvalósítást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!