|
|
|
|
 |
kocka775
2020-07-31 11:05:18
|
96317
|
Nálam is 6 mm borádslemez - alul 30x10 laposvas élbe hegesztve merevítésnek, Kamaznak sem sikerült elhajlítani. |
|
 |
Varek1
2020-07-31 10:31:20
|
96313
|
Ami.... |
|
A hozzászólás:
 |
Varek1
2020-07-31 10:29:16
|
96312
|
Miért valaki eltud képzelni 6 mm -es betont ?
A rajta van az un. bordázott acéllemez fedél és nem födém. Sajnos zsanért nincs rajta , de így is megfelel. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-07-31 10:10:43
|
96311
|
Azt írta 6 mm nem 6 cm. Vaslemez van neki rajta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|