Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2020-07-31 12:19:42 96318

Benéztem! Kösz!

 

:-)

Varek1 Creative Commons License 2020-07-31 10:29:16 96312

Miért valaki eltud képzelni 6 mm -es betont ?

 A rajta van az un. bordázott acéllemez fedél és nem födém. Sajnos  zsanért nincs rajta , de így is megfelel.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-07-31 10:10:43 96311

Azt írta 6 mm nem 6 cm. Vaslemez van neki rajta.

Előzmény:
C20NE Creative Commons License 2020-07-31 09:55:19 96310

Nálunk a beálló része, nem tudom 500kg terhelésre mit csinalna a hatos fedlap...

 

amatőr szakiként könnyebb egy 20cm-es beton mint egy 6-os, pláne vasalva, amit a hatosnal nem tudom értelmesen hová lehet berakni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!