|
|
|
|
 |
C20NE
2020-07-31 12:19:42
|
96318
|
Benéztem! Kösz!
:-) |
|
 |
Varek1
2020-07-31 10:29:16
|
96312
|
Miért valaki eltud képzelni 6 mm -es betont ?
A rajta van az un. bordázott acéllemez fedél és nem födém. Sajnos zsanért nincs rajta , de így is megfelel. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-07-31 10:10:43
|
96311
|
Azt írta 6 mm nem 6 cm. Vaslemez van neki rajta. |
|
Előzmény:
 |
C20NE
2020-07-31 09:55:19
|
96310
|
Nálunk a beálló része, nem tudom 500kg terhelésre mit csinalna a hatos fedlap...
amatőr szakiként könnyebb egy 20cm-es beton mint egy 6-os, pláne vasalva, amit a hatosnal nem tudom értelmesen hová lehet berakni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|