Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2020-07-31 09:55:19 96310

Nálunk a beálló része, nem tudom 500kg terhelésre mit csinalna a hatos fedlap...

 

amatőr szakiként könnyebb egy 20cm-es beton mint egy 6-os, pláne vasalva, amit a hatosnal nem tudom értelmesen hová lehet berakni.

A hozzászólás:
Varek1 Creative Commons License 2020-07-31 04:55:16 96308

 Az én vízaknám fedele pedig  6 mm.

Előzmény:
C20NE Creative Commons License 2020-07-30 21:09:55 96307

Mi a vízakna fedelét is 20cm vastagra csináltuk rendesen vasalva...

 

Én egy födémet statikus nélkül nem állnék neki megcsinálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!