|
|
|
|
 |
C20NE
2020-07-31 09:55:19
|
96310
|
Nálunk a beálló része, nem tudom 500kg terhelésre mit csinalna a hatos fedlap...
amatőr szakiként könnyebb egy 20cm-es beton mint egy 6-os, pláne vasalva, amit a hatosnal nem tudom értelmesen hová lehet berakni. |
|
A hozzászólás:
 |
Varek1
2020-07-31 04:55:16
|
96308
|
Az én vízaknám fedele pedig 6 mm. |
|
Előzmény:
 |
C20NE
2020-07-30 21:09:55
|
96307
|
Mi a vízakna fedelét is 20cm vastagra csináltuk rendesen vasalva...
Én egy födémet statikus nélkül nem állnék neki megcsinálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|