Keresés

Részletes keresés

Varek1 Creative Commons License 2020-07-31 04:55:16 96308

 Az én vízaknám fedele pedig  6 mm.

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2020-07-30 21:09:55 96307

Mi a vízakna fedelét is 20cm vastagra csináltuk rendesen vasalva...

 

Én egy födémet statikus nélkül nem állnék neki megcsinálni.

Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2020-07-30 16:43:01 96306

és akkor ez még csak a statika. kell még lejtés, csomópont a házhoz csatlakozásnál, vízszigetelés, hőszigetelés, csapadékvíz elvezetés, burkolás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!