Keresés

Részletes keresés

Jaka46 Creative Commons License 2020-07-31 15:36:59 52

A diplomát kell bemutatni és nem a diplomadolgozatot.

Reformkormányos Creative Commons License 2020-07-30 17:35:31 50

Nem került meg, de becsicskította az egész ellenzéket, Toroczkaiék kivételével. Végül egy Momentumos csaj fogja

a saját pártját elvenni tőle a saját elvtársával, a László Imrével, aki Hitlert élteti, ami tetszeni fog a jobbikosoknak és

így kicsinálja a Jobbikot is. A végén már csak a Kétfarkú Kutya Párt, a DK, és a Mi Hazánk marad az ellenzék, Viktor

meg szeretett vezető lesz, mint Kádár János.

A hozzászólás:
panthera nera Creative Commons License 2020-07-30 17:30:24 49

álmodban megkerült Feri diplomadolgozata?

Előzmény:
Reformkormányos Creative Commons License 2020-07-30 17:16:40 48

Elmondom, mit láttam álmomban a 2022-es választásokról. Amennyiben a liberálisok nem puccsolják meg a demokráciát világszerte, és nem lesznek libsi helytartó kormányok, akkor minden rendben lesz és a választások meg lesznek tartva mindenhol. Nálunk ebben az esetben a Fidesz fogja nyerni a választást megint kétharmaddal és

az öreg Orbán Viktor szeretett nép apukája lesz és senki nem fogja tudni demokratikus választáson legyőzni.

 

 

A vesztes választás után megrogy a Jobbik és pénzért tarhálnak, a Momentum csak Budapesten fog létezni, de Feri

őket is bedarálja. A DK fogja irányítani Budapestet és Karigeri csicska főpolgármester lesz, a DK-Momentum mindent szétlopnak. A klímaállam ürügyén eladósítják Budapestet, feminista városállammá teszik, ahol a nők irányítanak, és a Momentumos diáklányok parancsolnak. Már Karigerinek is és Gyurcsánynak is. A legvégén megbuknak és a Fidesz visszafoglalja Budapestet.

 

 

Ekkor a Momentumos diákok még majd elkeseredetten tüntetnek vidéken, de jól megverik őket.

 

 

Fletó csicskája, Soproni Tamás terézvárosi polgármester lesz a Momentum elnöke és a Momentum már nem egy önálló párt, a DK veszte végül egy Momentumos feminista nő lesz aki átveszi a DK irányítását.

 

 

Dull Szabolcs átveszi a megmaradt balliberális média irányítását, de ezzel az ellenzék semmit sem ér majd el.

 

A DK a fiatalok pártja lesz, és egyre inkább nemzetiszocialista lesz, és Fletót végül leváltja majd az újbudai polgármester, László Imre és a Jobbik megszűnik. Az MSZP-t már a választások előtt kicsinálja. A legvégén

László Imrét is leváltja majd Orosz Anna, aki addigra DK-s lesz, és aki most is a saját alpolgármestere.

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!