|
|
|
|
 |
ásítósmacska
2020-07-30 13:51:33
|
46
|
A saját teóriád szerint legfeljebb... :-D
|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2020-07-30 12:56:14
|
45
|
Vidéknek a falu meg a tanya számít igazán. |
|
Előzmény:
 |
enoch_
2020-07-30 12:34:20
|
43
|
Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|