Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2020-07-30 13:51:33 46

A saját teóriád szerint legfeljebb... :-D

 

 

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2020-07-30 12:56:14 45

Vidéknek a falu meg a tanya számít igazán.

Előzmény:
enoch_ Creative Commons License 2020-07-30 12:34:20 43

Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!