Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2020-07-30 12:56:14 45

Vidéknek a falu meg a tanya számít igazán.

enoch_ Creative Commons License 2020-07-30 12:44:58 44

ja és mellékesen én is és rengetegen hozzám hasonlóan, statisztikában vidéki szavazó - közben meg 20 éve Budapesti vagyok. De hét az indexes, 444-es mosogatólében ázogató kisprolinak ilyenek nem jutnak eszébe :)

A hozzászólás:
enoch_ Creative Commons License 2020-07-30 12:34:20 43

Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia.

Előzmény:
John Doe(520i) Creative Commons License 2020-07-30 09:04:16 42

Azok "Tanulatlan, vidéki, idős emberek".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!