|
|
|
|
 |
püfffneki
2020-07-30 12:56:14
|
45
|
Vidéknek a falu meg a tanya számít igazán. |
|
 |
enoch_
2020-07-30 12:44:58
|
44
|
ja és mellékesen én is és rengetegen hozzám hasonlóan, statisztikában vidéki szavazó - közben meg 20 éve Budapesti vagyok. De hét az indexes, 444-es mosogatólében ázogató kisprolinak ilyenek nem jutnak eszébe :) |
|
A hozzászólás:
 |
enoch_
2020-07-30 12:34:20
|
43
|
Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia. |
|
Előzmény:
 |
John Doe(520i)
2020-07-30 09:04:16
|
42
|
Azok "Tanulatlan, vidéki, idős emberek". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|