Keresés

Részletes keresés

enoch_ Creative Commons License 2020-07-30 12:34:20 43

Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia.

A hozzászólás:
John Doe(520i) Creative Commons License 2020-07-30 09:04:16 42

Azok "Tanulatlan, vidéki, idős emberek".

Előzmény:
F1 Hierro Creative Commons License 2020-07-29 18:22:29 33

A vidék csak Orbánt akarja

 

Azok a települések is, ahol ellenzéki polgármestert vagy ellenzéki többségű önkormányzatot választottak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!