|
|
|
|
 |
enoch_
2020-07-30 12:34:20
|
43
|
Alapvetően vagy 20 éve pesten élek, de kétlaki vagyok, egy vidéki városból. Ismerek egy csomó vidéki időst, főleg nyanyákat (mert ugye mindig túlálik a férjeiket), kivétel nélkül mind egész nap ATV-t leső 'kuvvaobbánozó'. A tudatlan szarosprolikkal bármit megetet a libsimédia. |
|
A hozzászólás:
 |
John Doe(520i)
2020-07-30 09:04:16
|
42
|
Azok "Tanulatlan, vidéki, idős emberek". |
|
Előzmény:
 |
F1 Hierro
2020-07-29 18:22:29
|
33
|
A vidék csak Orbánt akarja
Azok a települések is, ahol ellenzéki polgármestert vagy ellenzéki többségű önkormányzatot választottak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|