|
|
|
|
 |
Varek1
2020-07-30 08:15:33
|
96299
|
Minden műszaki probléma megoldható !! |
|
A hozzászólás:
 |
kocka775
2020-07-30 07:02:31
|
96298
|
Probléma megoldva. "Barkácsoltam" egy 32-es fúrót (kiindulás egy 80 centis leselejtezett betonfúró) két részletben 5 méterre megtoldva csővel és estére kifúrtam az eredeti cső mellett. Kb 15 centit tértem el az iránytól, de kész. (fúrós ember egyébként sem jött, nem hívott vissza pedig megígérte...)
Most van egy nagyon hosszú fúróm ☺ |
|
Előzmény:
 |
topikolos
2020-07-29 14:58:13
|
96296
|
Értem. Arról nem volt eddig szó, vagy csak figyelmetlen voltam, hogy nem egyenes a cső és nem 5 méter...
Akkor ásol 2 lyukat, és úgy már lehet, menni fog, ha részletekben húzod át. A kanyarban meg vagy toldasz, vagy akkora gödör kell, hogy ívbe tudjad hajtani a csövet.
Én még mindig nem túrnám fel az egész udvart. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|