|
|
|
|
 |
álán_dölön
2020-07-30 08:51:46
|
39
|
Jaja!
Szegégy svájci, meg luxemburgi dógozók hozzánk járnak otp személyikölcsönért ... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-07-29 17:55:39
|
30
|
"Elszaladt mellettünk europa..."
- 10 éve folyamatosan ezt mondjátok, de ez idő alatt inkább a nyugati életforma minősége romlott. |
|
Előzmény:
 |
nooormális. ?
2020-07-29 17:49:53
|
29
|
Pont amennyit az inflació , és amennyit az árak emelkedtek
Elszaladt mellettünk europa , mar csak a romanok vannak mellettünk
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|