|
|
|
|
 |
panthera nera
2020-07-30 09:00:24
|
41
|
felőlem akár a libkányt is megválaszthatjátok, ugyan ugy lehet röhögni a pártok és politikusok forumos seggnyaloin. |
|
A hozzászólás:
 |
holli gold
2020-07-29 17:43:43
|
28
|
Az emberek a saját szemüknek hisznek.
Az átlagember a következő kérdéseket teszi fel: - Romlott a helyzet Orbán alatt ? Nem, sőt enyhe javulás van. - Jobb lesz egy ballib kormány alatt ? Nem ! - Rosszabb lesz, ha Orbán marad ? Nem !
A reakció: menjünk szavazni Orbánra…
NYUGALOM HÖLGYEIM ES URAIM !
2022-BEN LESZ KORMANYVALTAS !
A 4.ORBAN-KORMANYT VALTJA MAJD AZ ÖTÖDIK |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|