Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2020-07-30 09:00:24 41

felőlem akár a libkányt is megválaszthatjátok, ugyan ugy lehet röhögni a pártok és politikusok forumos seggnyaloin.

A hozzászólás:
holli gold Creative Commons License 2020-07-29 17:43:43 28

Az emberek a saját szemüknek hisznek.


Az átlagember a következő kérdéseket teszi fel:
- Romlott a helyzet Orbán alatt ? Nem, sőt enyhe javulás van.
- Jobb lesz egy ballib kormány alatt ? Nem !
- Rosszabb lesz, ha Orbán marad ? Nem !

 

A reakció: menjünk szavazni Orbánra…

 

 

NYUGALOM HÖLGYEIM ES URAIM !

 

2022-BEN LESZ KORMANYVALTAS !

 

 

A 4.ORBAN-KORMANYT  VALTJA MAJD AZ ÖTÖDIK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!