Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szimizso1 Creative Commons License 2020-07-28 22:43:07 72149

Ez vicces, de a nagyrésze nem magyar :-) A szláv népek ilyen találékonyak! Jut eszembe. Szlovákiában hivatalosan, de volt Magyar területen voltunk pár napig. A tíz emeletes házban a lift kabinjának nem volt ajtaja. Konkrétan az utazásunkkor bárhol ledarálhatott volna a lift. Persze az emeletenként az ajtók meg voltak, de azért olyan furcsa volt. Én mint "nyüves" pesti, máshoz szoktam :-) Ez a "nyüves" is milyen degradáló, frusztrált vidéki szöveg! ;-)

Előzmény:
Fricu1 Creative Commons License 2020-07-28 22:10:28 72148

Azt most nem találom.

De kárpótlásul:

https://zacc.cafeblog.hu/2015/12/26/az-epites-bajnokai-konyortelenul-lecsapnak/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!