Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fricu1 Creative Commons License 2020-07-28 21:48:26 72147

Igen, de az arányok!

Van rendes becsületes cigány? Van. Csak a fehér holló kategóriában.

Valahogy úgy "alakul", hogy felülreprezentáltak a moslék kategóriákban.

Előzmény:
szimizso1 Creative Commons License 2020-07-28 20:12:57 72141

A Lévait se hagyd ki! Szegény megboldogult szomszéd néninket, és bácsinkat Lévainak hívták. Mindketten megjárták a poklokat, és tetoválásuk is volt :-( Engem imádtak, mint ha a sajátjuk lettem volna. Vannak köztük is rendesek, és kevésbé rendesek. Mint minden nép közt vannak jók, és szar emberek..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!