Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szimizso1 Creative Commons License 2020-07-28 20:57:24 72144

Erre most jöttem rá! Vannak akik szombaton nem dolgoznak, azok a szombatisták. Aztán vannak akik vasárnap nem dolgoznak, azok a vasárnaPisták! :-)

Előzmény:
-remény- Creative Commons License 2020-07-28 20:17:20 72142

Ne szidd!Bravúros elméjű pali volt!Ami igaz,az igaz!Milyen csúfos bukta után vakarta össze a fiatalokat?Szerintem,az utódai sem tehetségtelenebbek!Aki meg tudja őket fizetni,az igen nagy valószínűséggel nyer is.Mindegy azoknak,hogy usákiában,vagy éppen nálunk.Jönnek,LÁTNAK,győznek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!