Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kimiki Creative Commons License 2020-07-27 18:26:31 179985

Ez teljesen jó ár érte! Nekem vilt, de a “hangos” stabija miatt lecseréltem egy Canon 100 2.8 L- re, de semmivel sem jobb az utóbbi. Talán érzetre, igen, de képileg nem vettem észre semmi érdemi különbséget. Mondjuk én nem tesztelek, hanem használom...

Előzmény:
Arados Creative Commons License 2020-07-27 16:05:10 179982

Nekem van egy,100-ért

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!