Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
balazsfec Creative Commons License 2020-07-27 16:19:45 95597

Köszi :)

Igen, ez már örök dilemma... 

Ba..hatom a kalibrált monitort, ha a legtöbb ember telefonon vagy laptopon nézi a fotókat. Az egyik túl szatural a másik túl kontrasztos vagy béna a színárnyalat :D 

 

Előzmény:
IamCerb Creative Commons License 2020-07-27 15:32:45 95596

Visszavonom. Telefonról tök más volt :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!