|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bubi92
2020-07-27 11:44:30
|
179980
|
És természetesen a serialt lefelejtettem: 04691986 |
|
Előzmény:
 |
bubi92
2020-07-27 11:41:27
|
179979
|
Hejho!
Megválnék a fix50-emtől, illetve 35 f2 usm-re cserélném, természetesen ráfizetéssel.
Nem emlékszek pontosan, de vagy itt vagy hardverapron vettem kb. 5 éve. Tudtommal második gazdája vagyok, még a bolti számla is megvan a dobozban. Ennek a dátuma 2013. december. Amióta nálam van egy polaroid uv szűrő és egy aliexpresszes napellenző védi. Természetesen ezeket adom hozzá. Doboza is megvan, úgyhogy ha dobozfetisiszta vagy, akkor ez a jó választás
Canon 50mm f1.4
Ár: 75ezer jómagyar pénz

Több kép, infok stb: bubikort kukac gmail dot com Helyileg Pesten van, személyes átvételt preferálnám, hogy megtudd nézni, simogatni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|