Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sr1 Creative Commons License 2020-07-26 15:13:34 96248

100cm a tartó és 33cm a szerelő. Itt használsz noniuszt, vagy gyorsfelfüggesztő szárakat és rugós emelőket (de csak max. 300mm-ig) 

 

Vagy egy réteg szerelő profil 33cm-re,  akusztikus kengyelekkel rögzítve, síkba húzva.  Kengyelekkel max. 8-10cm marad a profilok és a fődém között és sok dübell kell, de az betonbiztos.

 

Ez az akusztikus kengyel.

 

https://almennyezet.shop.hu/Noniusz_also_cd_profilhoz#page_artdet_tabs

ez  noniusz.

 

 

Ez a rugós emelő a gyorsfüggesztő szárral. 

 

 

Előzmény:
kabali12 Creative Commons License 2020-07-26 14:25:09 96246

Üdv! Gipszkarton álmennyezetet készítettünk, fém profilra. 60 cm-re teszi a tartó profilokat, és rá 60 cm-re a szerelő profilt, arra hosszába a gipszkartont, tehát nem merőlegesen. Szerintetek ez így jó lesz? Attól félek, meglógja magát. Köszi előre is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!