|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
sr1
2020-07-26 15:13:34
|
96248
|
100cm a tartó és 33cm a szerelő. Itt használsz noniuszt, vagy gyorsfelfüggesztő szárakat és rugós emelőket (de csak max. 300mm-ig)
Vagy egy réteg szerelő profil 33cm-re, akusztikus kengyelekkel rögzítve, síkba húzva. Kengyelekkel max. 8-10cm marad a profilok és a fődém között és sok dübell kell, de az betonbiztos.

Ez az akusztikus kengyel.
https://almennyezet.shop.hu/Noniusz_also_cd_profilhoz#page_artdet_tabs
ez noniusz.

Ez a rugós emelő a gyorsfüggesztő szárral.
|
|
Előzmény:
 |
kabali12
2020-07-26 14:25:09
|
96246
|
Üdv! Gipszkarton álmennyezetet készítettünk, fém profilra. 60 cm-re teszi a tartó profilokat, és rá 60 cm-re a szerelő profilt, arra hosszába a gipszkartont, tehát nem merőlegesen. Szerintetek ez így jó lesz? Attól félek, meglógja magát. Köszi előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|