Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2020-07-26 14:43:56 96247

Én 400mmx400mm-t tartanék egészségesnek. 600mm-en szerintem hasa lesz.

Előzmény:
kabali12 Creative Commons License 2020-07-26 14:25:09 96246

Üdv! Gipszkarton álmennyezetet készítettünk, fém profilra. 60 cm-re teszi a tartó profilokat, és rá 60 cm-re a szerelő profilt, arra hosszába a gipszkartont, tehát nem merőlegesen. Szerintetek ez így jó lesz? Attól félek, meglógja magát. Köszi előre is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!