Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-07-25 20:42:59 96243

Némi rajz nem ártana a tervezett meg a jelenlegi állapotról. Így leírtak alapján nem vagyok benne biztos, hogy új nyílás létrehozható-e.

Előzmény:
dokiki Creative Commons License 2020-07-25 20:36:57 96242

Sziasztok,

 

lehet hülye kérdés lesz.Szóval,van a nappalink,ami a terasszal kapcsolatos.Ezen az oldalon van 1 db erkélyajtó, + 3 ugyanakkora,fix erkély "ablak".Az ajtó nekünk nem jó helyen van. Szeretném ha 1 panellal arrébb is lenne egy ajtó. Létezik olyan megoldás,hogy ne kelljen kibontani a tokot,hanem a mostani üveget kivéve,meghagyva a régi tokot,beletegyünk egy ajtót ? -sima nyíló,csak ki tudjunk rajta menni.

 

Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!